RSS
A A A
BIP Narodowego Centrum Nauki

Nabór na stanowisko: Sekretarz Dyrektora

zakończony, rozstrzygnięcie: rozstrzygnięty

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

NARODOWE CENTRUM NAUKI

poszukuje pracownika na stanowisko sekretarki/sekretarza Dyrektora

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie wyższe;
- znajomość języka angielskiego;
- doświadczenie w pracy w sektorze publicznym;
- dobra znajomość obsługi komputera (w tym Excel, PowerPoint, Access);
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
- dyspozycyjność;
- umiejętność pracy w zespole;
- wysoka kultura osobista.
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentów zawierających list motywacyjny, c.v. wraz ze zdjęciem, zaświadczenie o niekaralności, dokumenty stwierdzające posiadane wykształcenie, kwalifikacje i staż zawodowy oraz referencje od poprzednich pracodawców, obejmujące okres ostatnich dwóch lat pracy zawodowej.
Dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków ul. Straszewskiego 27, I piętro pok. 123, w godz. od 10.00 do 14.00, do dnia 22 grudnia 2010 roku.
Na zgłoszeniu należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybranego kandydata.
Złożone dokumenty można będzie odbierać w terminie od 10 do 21 stycznia 2011 roku. Po tym terminie, dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Opublikował: Mirosława Wamwas-Skoczeń
Publikacja dnia: 10.12.2010
Dokument oglądany razy: 4795