Narodowe Centrum Nauki prezentuje bazę ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy przy projektach finansowanych przez Centrum. Narodowe Centrum Nauki nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy.
Uprzejmie informujemy o nowych warunkach zatrudniania osób na stanowiska typu post-doc: limit czasu upływającego od uzyskania stopnia doktora dla aplikujących na te stanowiska kobiet może być przedłużony o 1,5 roku za każde urodzone bądź przysposobione dziecko.
1. dyplom mgr psychologii/ socjologii/pedagogiki
2. status doktoranta
3. doświadczenie w zakresie jakościowej analizy danych
4. dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w realizacji projektów badawczych
Praca w projekcie pt.: Nowe wyzwania dla zdrowia i bezpieczeństwa pracy w czasach cyfrowej transformacji w Europie: rola cyfrowych platform pracy. GIG-OSH realizowanym w ramach konkursu Chanse-NCN
Wykaz zadań:
1. rekrutacja osób do badań prowadzonych na terenie Polski
2. prowadzenie badań jakościowych wśród osób związanych zawodowo z platformami cyfrowymi i ich dokumentacja
3. analiza jakościowa zebranych danych
4. Udział w przygotowaniu artykułów naukowych i wystąpień konferencyjnych
Zatrudnienie na okres 10 miesięcy do 20.09.2025 (dokładny okres zależy od dnia podjęcia zatrudnienia)
Wymiar czasu pracy: praca hybrydowa, charakter zadaniowy, spotkania stacjonarne w Instytucie Psychologii UŁ w zależności od potrzeb projektowych- średnio 1- 2 razy w miesiącu (do uzgodnienia).
Wysokość stypendium: 5000 zł
Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z następującymi dokumentami:
1. dyplom ukończenia studiów magisterskich ( skan)
2. zaświadczenie o statusie osoby doktoranckiej
3. CV naukowe wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
Korespondencję prosimy kierować do kierowniczki projektu dr hab. Doroty Merecz-Kot, prof. UŁ na adres: dorota.merecz@now.uni.lodz. pl . W tytule prosimy o podanie: "Rekrutacja GIG-OSH"
Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu: 5.12.2024. Ocena aplikacji Kandydatów zostanie przeprowadzona przez Komisję Stypendialną (dalej: Komisja) zgodnie z wytycznymi zawartymi w § 3, punkt 12 Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych NCN w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki (https://ncn.gov.pl/sites/default/files/pliki/uchwaly-rady/2019/uchwala25_2019-zal1.pdf). Jednocześnie Komisja zastrzega sobie prawo do nieprzyznania stypendium i ponowienia konkursu. Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się na platformie TEAMS.