Narodowe Centrum Nauki prezentuje bazę ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy przy projektach finansowanych przez Centrum. Narodowe Centrum Nauki nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy.
Uprzejmie informujemy o nowych warunkach zatrudniania osób na stanowiska typu post-doc: limit czasu upływającego od uzyskania stopnia doktora dla aplikujących na te stanowiska kobiet może być przedłużony o 1,5 roku za każde urodzone bądź przysposobione dziecko.
ukończone studia historyczne i uczestnictwo w szkole doktorskiej, specjalizacja: historia gospodarcza (średniowieczna lub staropolska) lub demografia historyczna, umiejętność stosowania metod statystycznych, doświadczenie w budowie baz danych i GIS; znajomość języka rosyjskiego (ewentualnie białoruskiego lub ukraińskiego)
Opis zadań:Kwerendy biblioteczne i archiwalne, budowa baz danych na podstawie źródeł historycznych, sporządzanie bibliografii tematycznych z publikacji ukraińskich i białoruskich, pisanie artykułów
Typ konkursu NCN: MAESTRO – HSstypendium miesięczne 4000 zł (przez 12 miesięcy)
Dodatkowe informacje:Praca nie wymaga stałej obecności w Białymstoku, ale konieczny jest bezpośredni udział w spotkaniach zespołu projektu
Data dodania ogłoszenia: 2025-12-08 10:31:01