Warsztaty dla pracowników administracji jednostek naukowych


Narodowe Centrum Nauki zaprasza na kolejną edycję warsztatów szkoleniowych dla pracowników jednostek naukowych zaangażowanych w obsługę administracyjną projektów badawczych, staży i stypendiów finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki. Spotkanie będzie miało formę webinarium i odbędzie się w dniu 28 października 2021 r.

Celem szkolenia jest:

  • przedstawienie zagadnień związanych z realizacją projektu badawczego, od podpisania umowy o realizację projektu do zakończenia jego realizacji, w tym procedur aneksowania umów, raportowania okresowego

Szkolenie poprowadzą pracownicy NCN bezpośrednio zaangażowani w proces obsługi projektów badawczych oraz kontakt z pracownikami jednostek naukowych. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań i omówienia nurtujących problemów.

Ze względów organizacyjnych, liczba uczestników jest ograniczona. Zastrzegamy pierwszeństwo kwalifikacji na warsztaty dla pracowników jednostek, które do tej pory nie brały udziału w warsztatach organizowanych przez NCN.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 8 października 2021 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Zwracamy uwagę, że samo wysłanie zgłoszenia na warsztaty nie stanowi potwierdzenia udziału. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane do Państwa drogą mailową po zakończeniu naboru zgłoszeń (nie później niż 15 października 2021 r.) wraz z informacjami organizacyjnymi. Szkolenie jest bezpłatne.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem warsztaty@ncn.gov.pl

Formularz zgłoszeniowy

Nazwisko *

Imię *

Pełna nazwa jednostki *

Stanowisko

Adres e-mail *

Numer telefonu

Czy uczestniczył/a już Pan/Pani w warsztatach dla pracowników administracji jednostek naukowych organizowanych przez NCN?

Proszę przepisać frazę "NCN" (pytanie kontrolne) *

*

Pola oznaczone * są wymagane

Polityka cookies

Partnerzy