Konkurs JPIAMR ACTION Call 2021 – możliwość dołączenia do międzynarodowych zespołów badawczych


Tuesday, 1 June 2021

Informujemy, że w trwającym konkursie sieci Joint Programming Initiative on Antimicrobial Resistance (JPIAMR ACTION Call 2021) projekty międzynarodowe, złożone przez konsorcja składające się z mniej niż 7 partnerów, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, mogą zostać poszerzone o zespoły badawcze z Polski.

Oferty koordynatorów poszukujących nowych partnerów do projektów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu można przeglądać na stronie Partner Search Tool https://ncn.gov.pl/partners/amr13th/.

Osoby zainteresowane dołączeniem do konsorcjów zachęcamy do publikowania profili swoich zespołów na tej samej stronie.  

Jednocześnie informujemy, że osoby, które otrzymają ofertę dołączenia jako nowy partner do konsorcjum międzynarodowego, zobowiązane są do przesłania budżetu polskiej części projektu do zatwierdzenia przez NCN. Tabelę budżetową w formacie .xlsx. proszę przesłać na adres jolanta.palowska@ncn.gov.pl  w terminie do 25 czerwca 2021 r.

Przypominamy, że termin złożenia wniosków pełnych w konkursie (tzw. full-proposals) upływa 12 lipca 2021 r. o godz. 12:00. Wnioski krajowe UNISONO w systemie ZSUN/OSF należy składać do 19 lipca 2021 r. do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie sieci JPIAMR oraz na naszej stronie.